t e n f l e x

Özel bildirimler ile siparişlerinizi
anlık takip edebilirsiniz.

Tek Tıkla
Sipariş Oluşturma

İhale sonrası seçtiğiniz teklifleri tek tıkla siparişe dönüştürebilirsiniz. İhalede belirtilen kalem detaylarına ve teklif detayında belirtilen fiyat ve teslim tarihini dikkate alarak oluşan siparişlerinizin, anında tedarikçilerinize iletilmesini sağlayabilirsiniz. Sipariş geçilmeyen diğer davetli firmalara da bu konuda topluca bilgilendirme yapabilirsiniz.

Özel Onay Süreci ve
Sipariş Takibi

Gelişmiş iş akışı altyapısı ile ayrıca bir uygulamaya gerek duymadan, kurumunuzun hiyerarşisini ve uyguladığınız sipariş onay akışını Tenflex üstünde de oluşturabilirsiniz. Onayınızda bekleyen belgelere tüm cihazlardan görüntüleyip onay verebilirsiniz. Belgelerin kimi onayında olduğunu da ilgili formun detayından kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Sipariş Entegrasyonu

Tenflex'te oluşturduğunuz siparişleri dilerseniz ERP entegrasyonu ile kendi uygulamanıza aktarabilir, onay sürecini kendi uygulamanızda yönettikten sonra Tenflex'e onay deteyını gönderebilirsiniz. Bu sayede Tenflex ile tedarikçi iletişimini sağlarken, oluşan tüm verileri de kendi ERP uygulamanız ile senkronize tutabilirsiniz.

Tenflex Bülten.

Yeniliklerden haberdar olmak için